Średnie wykształcenie w rok – bez wychodzenia z domu. Bąków

Bąków Pozostałe kursy, szkolenia, szkoły

projektowanie stron internetowych Bąków Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Bąków Dodaj baner na strony

Operator giętarki CNC- praca Niemcy

Bąków Niemcy Bąków

Stanowisko: Operator giętarki CNC

Miejsce pracy: Pöttmes, Langenlonsheim, Goldkronach, Schwäbisch Hall

Zakres obowiązków:

-obsługa giętarek CNC

- wykonywanie detali na podstawie rysunku technicznego

- kontrola zgodności produktu

- opieka nad maszynami oraz narzędziami

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie zawodowe

- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- niemiecką umowę o pracę

- dodatki zmianowe oraz urlopowe  i świąteczne

- wsparcie polskojęzycznego koordynatora

- zakwaterowanie i ubezpieczenie

Jeżeli zainteresowała Cię oferta, zadzwoń już dziś do naszych rekruterów:

Izabela tel: +48 570 901 913 mail: praca@klaverteam.com

Dominika tel: +48 570 901 033 mail:  job@klaverteam.com

Kamila tel: +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Jeżeli szukasz innej pracy wejdź na naszą stronę internetową www.klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )